Оберіть свого лікаря

05.11.2018

У рамках інформування громадськості Пустомитівщини про підготовку та перебіг реформи первинної ланки охорони здоров'я повідомляємо, що з початку квітня 2018 року лікарі Пустомитівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини (далі амбулаторії) готові до початку кампанії з вибору лікарів первинної ланки - сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Наразі у амбулаторії можна підписати декларації з одним із 9 лікарів амбулаторії просто завітавши на прийом. Рішення про вибір лікаря повинно бути виваженим. Інформацію про перелік лікарів, їх кваліфікацію, стаж роботи, а також покрокову інструкцію по підписанню декларацій розміщено на інформаційних стендах амбулаторії. Окрім кваліфікації та професійності лікаря необхідно обов'язково звернути увагу на фактор територіальної доступності.

Можна обрати тих лікарів, у яких ви хочете обслуговуватись. Якщо вам подобається певний педіатр і ви хочете, щоби саме він став лікарем вашої дитини - ви можете підписати декларацію з ним, а для себе знайти сімейного лікаря чи терапевта. Або, якщо вам зручніше, щоби і ви, і діти ходили до одного фахівця - підпишіть декларацію для всіх у одного сімейного лікаря. Чи записуватися всім до одного лікаря, чи до різних - вибір лише за Вами.

Важливо зазначити, що для підписання декларації з лікарем необхідно мати з собою паспорт, індивідуальний податковий номер та мобільний телефон (за наявності).

Головний лікар Пустомитівської амбулаторії

загальної практики - сімейної медицини

Б.В.ПЕРЕБИЙНІС