Виїзний семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер та фельдшерів

27.11.2018

     Згідно наказу департаменту ОЗ ЛОДА від 07.11.2017 р. № 848 «Про продовження навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» у 2018 році» та плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров'я ЛОДА на 2018 рік 20.11.2018 р. на базі КНП «Пустомитівська ЦРЛ» відбувся семінар навчально-освітньої Програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри - запорука якісного медичного обслуговування населення» для сестер медичних, фельдшерів, ПМСД Пустомитівського району. Участь у семінарі прийняли 122 спеціалісти.

Учасників семінару привітав в.о. директора КНП «Пустомитівська ЦРЛ» Лабай І.М., який відзначив важливу роль сестер медичних у наданні медичної допомоги населенню.

Перед слухачами виступили наступні спеціалісти:

Галапац Наталія - експерт департаменту охорони здоров'я ЛОДА з медсестринства, заступник директора КНП «Жовківська ЦРЛ» з медсестринства, магістр із спеціальності «Сестринська справа»,

Шевчук Ірина - президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, магістр із спеціальності «Сестринська справа»,

Цьолко Ярина - лікар-педіатр КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ».

На семінарі прозвучали наступні теми згідно Програми:

  • Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров'я та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер;питання реформування мед сестринської справи.
  • Профілактика внутрішньолікарняних інфекцій у ЗОЗ ПМСД; проведено тренінг з гігієнічної обробки рук.
  • Особливості догляду і профілактика захворювань у дітей до трьох років;
  • Розвиток професійних медсестринських об'єднань, асоціацій і співробітництва у медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню.

Після занять всі учасники програми отримали сертифікати Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Експерт департаменту охорони здоров'я ЛОДА з медсестринства Н. Галапац