КНП "Пустомитівська ЦРЛ" проводить обстеження пацієнтів (фізичних осіб та юридичних організацій за укладеними договорами) на виявленння антитіл IgM та IgG до коронавірусної інфекції COVID-19 на новозакупленому апараті-аналізаторі Labline-090.

В КНП ПРР «Пустомитівська ЦРЛ» активно впроваджується в роботу медична інформаційна система (МІС), яка дає можливість працювати з електронною медичною карткою пацієнта та проводити попередній запис на прийом до лікаря.

Існує розповсюджений міф, що щеплення роблять лише у дитячому віці. Насправді імунітет проти деяких захворювань зберігається не на все життя, тому періодично необхідне повторне введення вакцин - ревакцинація. Так само дорослим обов'язково треба вакцинуватись проти окремих хвороб, якщо вони не отримали захист від них у дитинстві. Сьогодні говоримо...

Прийміть щирі вітання з радісними і чудовими святами: сподіваннями на найкраще та найсвітліше - Новим Роком та Різдвом Христовим!

Найкращий спосіб вберегтися від грипу - щорічна вакцинація. Але навіть вакцинованим людям варто дбати про власне здоров'я і дотримуватись базових правил, щоби уникнути розповсюдження інфекції.

Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Центральної Європи та Східної Азії. 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч - досі не знають про свою хворобу. ВІЛ - це не вирок, це хвороба, яку треба вчасно діагностувати і лікувати. За таких умов можна вести якісне і повноцінне життя.