Життя лікарні

 

15.07.- заступником дитектора з медсестрнства Кметик Н. Г. проведено навчання медичних сестер акушерок, щодо виконання наказу МОЗ від 16.06.2020 номер 1411 « Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги « Коронавірусна хвороба ( COVID-19).

Сьогодні, 20 лютого 2020року в КНП "Пустомитівська ЦРЛ" відбулись збори медесестер району присвячені Року медсестринства в Україні, ініціатором яких виступила заступник директора з медсестринства району Кметик Н.Г. На зібранні було розгянуто низку питань, а саме:

Сьогодні 26 липня в КНП ПРР "Пустомитівська ЦРЛ" відбулось урочисте вручення автомобілів працівникам амбулаторій сімейної медицини.

Напередодні Дня медичного працівника у колективі КНП Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня» відбулося вшанування людей цієї нелегкої і потрібної професії. Привітати лікарів, медсестер, техпрацівників з професійним святом прийшли депутат Верховної Ради України Богдан Дубневич, заступник голови райради Іван Мудрий,...

Комунальне некомерційне підприємство Пустомитівської Районної Ради "Пустомитівська центральна районна лікарня" продовжує плідну співпрацю з Комунальним закладом Львівської обласної ради Львівським обласним центром Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф. З ініціативи директора Пустомитівської ЦРЛ Лабая І.М. заступником директора з...

Всесвітній день вишѝванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Для колективу КНП ПРР "Пустомиівської Центральої районної лікарні" та головним лікарям АЗПСМ було проведено лекцію на тему "Сказ та правець, коротко про головне".

Україна є державою, якій притаманна традиція народження дітей в здоровій обстановці. З 1991 року Міністерством охорони здоров'я України за ініціативи ВООЗ та Дитячого фонду ЮНІСЕФ впроваджується Програма підтримки грудного вигодовування в нашій країні.